BLOG

Mam na imię Kuba. Mieszkam na Warmii i Mazurach a pochodzę z nad morza. Przez to jestem rozdarty między miłością do morskiej plaży a dzikością i bliskością przyrody tutaj. 

Jestem narzeczonym, wkrótce mężem. W życiu staram się robić to co sprawia mi radość i daje poczucie spełnienia – dlatego jestem pełnoetatowym fotografem.  

Cenię sobie szczegóły, ponieważ życie nauczyło mnie, że to one decydują o sukcesie. Nawet jeżeli zauważam je tylko ja to inni czują je podświadomie. Nie przestaję szukać, zawsze mam poczucie, że coś jest przede mną, coś na mnie czeka.

Poza tym wypijam litry kawy, bo lubię jej smak i jem pizze kiedy tylko mogę. Szczególnie tą włoską. I kawę też włoską.

Rekomendacje

nina i pawel blog-112
Nina i Paweł
Olsztyn

Serdecznie polecam! Nasze wesele w obiektywie Kuby to najpiękniejsza pamiątka jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Goście również byli zachwyceni. Gorąco zachęcam do sesji narzeczeńskiej to świetna okazja żeby poznać się i oswoić z aparatem. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy kolejnych pięknych ujęć!

Marcelina i Kamil 026
Marcelina i Kamil
Pisz

Gorąco polecam! Praca z Kubą była bardzo bezproblemowa. Doskonale rozumiał czego oczekujemy od naszych zdjęć. Super kontakt i troska o klienta. Kuba to świetny fotograf, zdjęcia wyszły przepięknie!

slider-2
Paulina i Chris
Bydgoszcz

Opinia o zleceniu ślubnym wykonanym przez Kube? Pełen profesjonalizm, oko do detali, pasja do fotografii, cierpliwe podejscie do bardzo wymagajacej pary młodej I spełnione oczekiwania. Dziekujemy za nasze magiczne zdjecia, zakochani jestesmy w kazdym ujęciu!

Monika i Wojtek Sesja0055
Monika i Wojtek
Olsztyn

Profesjonalnie przygotowane, cudowne zdjęcia. Ogromne zaangażowanie, dostępność i fajna atmosfera podczas sesji zdjęciowej. Polecamy!

paulina i dawid blog-1
Paulina i Dawid
Olsztyn

Pełen profesjonalizm, przepiękne zdjęcia, zaangażowanie w swoją prace całym sobą! Polecam z całego serca!

oksana i mariusz sesja blog-4
Oksana i Mariusz
Giżycko

Gorąco polecam! Ogromny profesjonalizm i talent w jednej osobie! Współpraca w przemiłej atmosferze. Przepiękne zdjęcia, które są najlepszą reklamą, bo robią ogromne wrażenie na naszych gościach, a dla nas są najwspanialszą pamiątką na całe życie!

Instagram

@chmielewski_fotografia_slubna